Nasz zespół

Lekarze

Paweł Grabowski

Kierownik Hospicjum, Prezes Fundacji HPE

p.grabowski@hospicjumeliasz.pl

Ewa Stankiewicz

Lekarz

biuro@hospicjumeliasz.pl

Michał Niksa

Lekarz

biuro@hospicjumeliasz.pl

Pielęgniarki

Sławomira Drozd-Korowaj

Pielęgniarka koordynująca

+48 517 523 444
biuro@hospicjumeliasz.pl

Barbara Garustowicz

Pielęgniarka

biuro@hospicjumeliasz.pl

Lucyna Młynarczyk

Pielęgniarka

biuro@hospicjumeliasz.pl

Opiekunki medyczne

Feliksa Borkowska

Opiekunka

biuro@hospicjumeliasz.pl

Paulina Ziuzia

Opiekunka

biuro@hospicjumeliasz.pl

Alena Lapatsik

Opiekunka

biuro@hospicjumeliasz.pl

Tamara Suchodoła

Opiekunka

biuro@hospicjumeliasz.pl

Helena Rejent

Opiekunka

biuro@hospicjumeliasz.pl

Fizjoterapeuci

Katarzyna Suchodoła

Fizjoterapeuta

biuro@hospicjumeliasz.pl

Joanna Harych

Fizjoterapeuta

biuro@hospicjumeliasz.pl

Ewelina Rojecka

Fizjoterapeuta

biuro@hospicjumeliasz.pl

Katarzyna Popławska

Fizjoterapeuta

biuro@hospicjumeliasz.pl

Wsparcie pacjentów

Anna Jurczuk

Dietetyk

biuro@hospicjumeliasz.pl

Monika Ksepko

Psycholog

biuro@hospicjumeliasz.pl

Administracja

Lucyna Muszyńska

Koordynator ds. kadr i administracji

+48 511 878 881
biuro@hospicjumeliasz.pl

Justyna Kubiak

Kierownik ds. Administracyjnych

+48 798 139 630
j.kubiak@hospicjumeliasz.pl

Dział fundraisingu i marketingu

Justyna Bartoszewicz-Toczko

Kierownik działu Marketingu i Fundraisingu

+48 505 794 602
j.bartoszewicz@hospicjumeliasz.pl

Anita Oksentowicz

Specjalista ds. PR

+48 518 442 072
a.oksentowicz@hospicjumeliasz.pl

Projekt "Dać to, czego naprawdę potrzeba"

Katarzyna Zdanowska

Koordynator projektu

+48 508 528 488
k.zdanowska@hospicjumeliasz.pl

Irena Szwarc

Koordynator opieki osób zależnych

+48 504 225 913
i.szwarc@hospicjumeliasz.pl

Paulina Ziuzia

Sekretarka medyczna

+48 85 663 37 34
p.ziuzia@hospicjumeliasz.pl