Nasz zespół

Lekarze

Paweł Grabowski

Kierownik Hospicjum, Prezes Fundacji HPE

p.grabowski@hospicjumeliasz.pl

Ewa Stankiewicz

Lekarz

biuro@hospicjumeliasz.pl

Ewa Sawicka

Lekarz

biuro@hospicjumeliasz.pl

Anna Łotowska-Ćwiklewska

Lekarz

biuro@hospicjumeliasz.pl

Pielęgniarki

Sławomira Drozd-Korowaj

Pielęgniarka koordynująca

+48 517 523 444
biuro@hospicjumeliasz.pl

Grażyna Gościk

Pielęgniarka

biuro@hospicjumeliasz.pl

Mirosława Trochimczuk

Pielęgniarka

biuro@hospicjumeliasz.pl

Katarzyna Pawłowicz

Pielęgniarka

biuro@hospicjumeliasz.pl

Edyta Rusel

Pielęgniarka

biuro@hospicjumeliasz.pl

Agata Sacharewicz

Pielęgniarka

a.sacharewicz@hospicjumeliasz.pl

Opiekunki medyczne

Feliksa Borowska

Opiekunka

biuro@hospicjumeliasz.pl

Katarzyna Kuźma

Opiekunka

biuro@hospicjumeliasz.pl

Alena Lapatsik

Opiekunka

biuro@hospicjumeliasz.pl

Tamara Suchodoła

Opiekunka

biuro@hospicjumeliasz.pl

Helena Rejent

Opiekunka

biuro@hospicjumeliasz.pl

Paulina Ziuzia

Opiekunka

biuro@hospicjumeliasz.pl

Fizjoterapeuci

Katarzyna Suchodoła

Fizjoterapeuta

biuro@hospicjumeliasz.pl

Joanna Harych

Fizjoterapeuta

biuro@hospicjumeliasz.pl

Ewelina Ordziejewska

Fizjoterapeuta

biuro@hospicjumeliasz.pl

Katarzyna Popławska

Fizjoterapeuta

biuro@hospicjumeliasz.pl

Wsparcie pacjentów

Anna Jurczuk

Dietetyk

biuro@hospicjumeliasz.pl

Monika Ksepko

Psycholog

biuro@hospicjumeliasz.pl

Administracja

Emilia Kuczyńska

Specjalista ds. administracyjnych

+48 85 663 37 34
biuro@hospicjumeliasz.pl

Justyna Bartoszewicz-Toczko

Manager ds. marketingu i fundraisingu

+48 505 794 602
j.bartoszewicz@hospicjumeliasz.pl

Marta Jung

Manager ds. PR

+48 518 442 072
m.jung@hospicjumeliasz.pl

Projekt "Dać to, czego naprawdę potrzeba"

Katarzyna Zdanowska

Koordynator projektu

+48 508 528 488
k.zdanowska@hospicjumeliasz.pl

Irena Szwarc

Koordynator opieki osób zależnych

+48 504 225 913
i.szwarc@hospicjumeliasz.pl

Agata Sacharewicz

Pielęgniarka koordynująca

+48 85 663 37 34
a.sacharewicz@hospicjumeliasz.pl

Czcionka
Kontrast