List otwarty uczestników debaty V Konferencji HPO | Fundacja Hospicjum Proroka Eliasza

Tegorocznej V Konferencji Fundacji Hospicjum Proroka Eliasza pt. “Choroba nieuleczalna i umieranie na wsi, codzienność hospicjów wiejskich” towarzyszyła debata “Przyszłość polskich hospicjów na terenach wiejskich”.

Dyskusja była niezwykle ożywiona. Debatujący wymieniali się doświadczeniami, mówili o problemach związanych z ich codzienną pracą. Zastanawiali się też nad sposobami rozwiązania trudności. Zauważyli, że temat hospicjów i opieki nad osobami nieuleczalnie chorymi na terenach wiejskich praktycznie nie istnieje w debacie publicznej. Należy to zmienić.

Spotkanie zaowocowało przygotowaniem listu otwartego, który podpisali debatujący. Oto jego treść:

Z relacją z V Konferencji Hospicjum Proroka Eliasza można zapoznać się wchodząc w zakładkę Edukacja – Konferencja medycyny paliatywnej – V Konferencja Hospicjum Proroka Eliasza.

Koszyk Usunięto z koszyka. Cofnij
  • Koszyk jest pusty.