Wywiad z dr. Pawłem Grabowskim Teologii Politycznej | Fundacja Hospicjum Proroka Eliasza

22 kwietnia br. na łamach “Teologii Politycznej” ukazała się rozmowa Karola Grabiasadr. Pawłem Grabowskim, laureatem nagrody im. Jana Rodowicza “Anody”. Czego dotyczyła? Najpełniej oddaje to fragment wywiadu – wypowiedź doktora:

W hospicjum uczymy się myśleć, że każdy ma przed sobą całe życie: od momentu, kiedy się z nim spotykamy, do swojej śmierci, ma calusieńkie życie. I to nas motywuje. Bo zdajemy sobie sprawę, że dostąpiliśmy zaszczytu towarzyszenia osobie przez całe jej życie, do samego jego końca – cyt. Teologia Polityczna.

Cała rozmowa dostępna jest na stronie internetowej “Teologii Politycznej”. Zachęcamy do lektury.

Fot.: “Teologia Polityczna”

Koszyk Usunięto z koszyka. Cofnij