Bieg Eliasza

Charytatywny Bieg dla Hospicjum jest cykliczną imprezą organizowaną przez Fundację Hospicjum Proroka Eliasza od 2012 roku. Bieg przechodził różne metamorfozy. Zaczynaliśmy od 22 kilometrów – taki dystans uczestnicy pokonywali w pierwszej edycji; to był prawdziwy półmaraton. Potem organizowaliśmy Charytatywną Siedemnastkę pod hasłem “Kalos Kaghatos – Piękno i Dobro”. Począwszy od piątego biegu najdłuższy dystans do pokonania wynosi 11 km, trasą wśród lasów i łąk w dolinie Narwi, we wsi Rybaki.

W jaki sposób bieg wspiera Fundację?

Wszyscy uczestnicy imprezy wpłacają wpisowe, które w całości przeznaczamy na wsparcie podopiecznych Hospicjum Proroka Eliasza. Dodatkowo przeprowadzamy zbiórki podczas festynów kończących bieg. Ważny udział finansowy w organizacji każdego Biegu dla Hospicjum mają sponsorzy.

Kolejne edycje Biegu dla Hospicjum

Playlista na YouTube