Nasi Darczyńcy

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przekazują nam swój 1% podatku, wszystkim darczyńcom indywidualnym, firmom i instytucjom. Dzięki Państwa wsparciu możemy zapewniać profesjonalną pomoc medyczną podopiecznym Hospicjum Proroka Eliasza, a także pracować i rozwijać się by coraz lepiej służyć społeczności lokalnej.

Drogi Darczyńco,

jesteśmy wdzięczni za każdą przekazaną złotówkę, za każdy dar rzeczowy i za każdą inną formę wsparcia. Bardzo chętnie dziękowalibyśmy każdemu z Państwa osobno, ale nie jest to możliwe. Nie możemy też wysyłać imiennych podziękowań na Państwa adres przekazany bankowi, ponieważ nie zezwala na to prawo związane z ochroną danych osobowych.

Jeśli chcielibyście Państwo upewnić się, że pieniądze do nas docierają, bardzo prosimy o telefon (85 663 37 34) lub mail biuro@hospicjumeliasz.pl

Jeśli zależy Państwu lub Państwa instytucji, na tym, żeby otrzymać od nas podziękowanie imienne w formie papierowej lub elektronicznej, bardzo prosimy napisać do nas i wyrazić taką prośbę – z wielką radością ją spełnimy.

Dziękujemy wszystkim bezimiennym darczyńcom i ofiarodawcom za wspomaganie Fundacji Hospicjum Proroka Eliasza!

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie

Nasi ofiarodawcy, sponsorzy i przyjaciele: