Pomagaj z innymi

Jeśli chcesz pomagać w nietypowy sposób, przejrzyj poniższe możliwości. Może któraś z nich szczególnie przypadnie Ci do gustu? W tej zakładce znajdują się linki do różnych organizacji wspierających Fundację Hospicjum Proroka Eliasza.

Z ich pomocą zbieramy środki na pomoc osobom nieuleczalnie chorym w ich domach na wiejskich terenach Podlasia. Organizujemy także zajęcia edukacyjne dla młodzieży i dorosłych, ucząc ich opieki nad osobami chorymi. Podczas zajęć uczymy, czym jest idea hospicjum domowego i przekazujemy bliskie nam wartości, w tym przede wszystkim szacunek dla życia ludzkiego u jego kresu. Obecnie zbieramy fundusze również na budowę całodobowego, stacjonarnego hospicjum.

Jak możesz pomóc?

  • Zrób zakup na DobroCzynne24.pl
    Opłać 1 dzień, tydzień lub 1 miesiąc opieki nad 1 pacjentem na DobroCzynne24

DobroCzynne24 to unikalny sklep, w którym możesz kupować… dobro. A dokładniej – w przypadku naszej Fundacji – możesz „kupić” dla Podopiecznych 1 dzień, tydzień lub 1 miesiąc opieki. W przyjaznej atmosferze, w otoczeniu ludzi kompetentnych i pełnych szacunku dla pacjenta.

  • Wpłać przez Sie Pomaga

Wpłać darowiznę przez portal Sie Pomaga

Portalu Sie Pomaga chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To jedna z tych inicjatyw w polskim Internecie, które umożliwiają przeprowadzanie wiarygodnych zbiórek pieniędzy na ważny cel. Darowiznę możesz przesłać szybkim transferem – nawet anonimowo.

  • Rób zakupy przez fanimani.pl

Rób zakupy przez specjalny link na  fanimani.pl i zachęcaj do tego innych – część dochodu z zakupów jest przekazywana na nasze Hospicjum.

Jak działa FaniMani – FaniMani, to platforma, pod którą podpiętych jest wiele różnych sklepów internetowych. Poprzez FaniMani możesz robić zakupy w tych sklepach, korzystając z promocji. Część pieniędzy uzyskanych z Twoich zakupów zostanie przekazana dla naszego Hospicjum.

  • Ubezpiecz siebie i rodzinę w Idea Fair Play

Duży procent z ubezpieczenia  Idea Fair Play przekaże naszemu Hospicjum.

Idea Fair Play to portal umożliwiający zakup różnego rodzaju ubezpieczeń. Możesz wybrać interesujący Cię produkt ubezpieczeniowy, a następnie wskazać Fundację Hospicjum Proroka Eliasza jako organizację, którą chcesz wspierać. Idea Fair Play przekazuje darowiznę w Twoim imieniu, a Ty korzystasz z wybranego ubezpieczenia.

  • #Biegamdobrze z Fundacją RaknRoll Wygraj życie!

Skompletuj drużynę i biegnij dla Hospicjum

Fundacja RaknRoll sprawia, że możesz robić to co lubisz (biegać), a jednocześnie pomagać innym. Jako biegacz charytatywny otrzymujesz specjalne konto, na które Twoi bliscy i znajomi mogą wpłacać środki, by wesprzeć Twój start. Pozyskane środki będą wspierać Fundację Hospicjum Proroka Eliasza.