Jeśli masz firmę

Przedsiębiorcy to duża, ważna i widoczna grupa w społeczeństwie. Twój głos będzie dobrze słyszalny, a Twoje działania – widoczne i inspirujące dla innych. Możesz wykorzystać biznesowy potencjał nie tylko do wzmacniania pozycji firmy, ale także do pomagania innym. Bądź firmą odpowiedzialną społecznie!

Zbieramy środki na pomoc osobom nieuleczalnie chorym w ich domach na wiejskich terenach Podlasia. Organizujemy także zajęcia edukacyjne dla młodzieży i dorosłych, ucząc ich opieki nad osobami chorymi. Podczas zajęć uczymy, czym jest idea hospicjum domowego i przekazujemy bliskie nam wartości, w tym przede wszystkim szacunek dla życia ludzkiego u jego kresu. Obecnie zbieramy fundusze również na budowę całodobowego, stacjonarnego hospicjum.

 

Jak możesz pomóc?

 • Przekaż darowiznę na Hopsicjum
  To najprostsza i najszybsza forma wsparcia. Wystarczy dokonać wpłaty na konto:Nr konta: 52 8060 0004 0551 0139 2000 0010  Bank Spółdzielczy w Białymstoku, oddział w Michałowie

dla wpłat z zagranicy: SGB-Bank S.A. SWIFT/BIC CODE: GBWCPLPP,
PL 52 8060 0004 0551 0139 2000 0010
Pobierz druk do przelewu

Darowizny dokonane przez osoby prawne na rzecz Fundacji Podlaskie Hospicjum Onkologiczne można odliczyć od podstawy opodatkowania (dochodu), do 10% dochodu na każdy rok podatkowy. W przypadku osób fizycznych jest to 6% dochodu.

 

 • Przekaż darowiznę na konkretny cel
  – Twoja pomoc może oznaczać wsparcie konkretnego Podopiecznego/Podopiecznych. Dla przykładu: opieka nad jednym pacjentem hospicjum domowego kosztuje 700 zł miesięcznie.

 

 • Pomoc przy projektach
  Możesz wesprzeć Fundację dzięki know-how, kwalifikacjom i doświadczeniom Twojej firmy i zespołu. Wielu pracowników przedsiębiorstw chętnie angażuje się w takie akcje. Skontaktuj się z nami, a ustalimy, w jakim zakresie najbardziej potrzebujemy Twojej pomocy.Obecnie przedsiębiorcy mogą wspierać nas:
  – jako sponsorzy naszych projektów: biegu charytatywnego, akcji Pola Nadziei, balu charytatywnego i innych,
  – jako współorganizatorzy tych inicjatyw.

 

 • Wdrażaj CRM – cause related marketing
  Marketing społecznie zaangażowany to jedno z najpotężniejszych narzędzi, jakim firmy mogą zmieniać świat… i siebie. Fakt, że podejmują działania dla innych, wpływa bowiem także na całe środowisko wokół nich. Klienci doceniają przedsiębiorstwa, które chcą i potrafią dzielić się z innymi.Aby wesprzeć Fundację Hospicjum Proroka Eliasza możesz na przykład:
  – zorganizować event charytatywny,
  – dołączyć do platformy FaniMani (część wpływów z zakupów u Ciebie trafi do naszej Fundacji),
  – przekazać na Fundację określoną kwotę/procent od transakcji sprzedaży.

 

 • Skorzystaj z Payroll
  Payroll to stałe składki pracownicze, które członkowie Twojego zespołu mogą przekazywać dobrowolnie na Fundację. Dzięki temu zespół ma poczucie, że wspólnie wspiera działania charytatywne, ale przekazuje składki w sposób znacznie wygodniejszy, niż wpłaty indywidualne.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wdrożyć powyższe rozwiązania, skontaktuj się z nami:
– zadzwoń: tel. 85 663 37 34
– napisz: biuro@hospicjumeliasz.pl