Szkolenia Wewnętrzne

Osoby, które chcą zaangażować się w działalność Fundacji Hospicjum Proroka Eliasza, a nie mają profesjonalnego przygotowania medycznego lub psychologicznego, mogą przejść odpowiednie szkolenia wewnętrzne. Podczas zajęć uczymy m.in. jak opiekować się pacjentami paliatywnymi, w jaki sposób im pomagać. Pokazujemy także, na czym polega praca Fundacji i w jaki sposób można się w nią włączyć. Dzięki takim zajęciom osoby nawet całkowicie niezaznajomione z tematyką opieki paliatywnej i pomocy charytatywnej mogą uzyskać podstawową wiedzę, która przyda się im w konkretnych działaniach.

W ramach szkoleń wewnętrznych organizujemy zajęcia dla personelu, młodzieży, wolontariuszy oraz dla opiekunów rodzinnych. Prezentujemy też naszą wiedzę i doświadczenia na szkoleniach i konferencjach organizowanych przez inne instytucje.

 

ORGANIZUJEMY

 

ZORGANIZOWALIŚMY

  • 4 kwietnia 2018 – „Skale, za pomocą których określamy stan fizyczny pacjenta zakwalifikowanego do hospicjum” – prowadzenie: dr n. o zdr. Agata Sacharewicz, pielęgniarka Hospicjum Proroka Eliasza
  • 7 lutego 2018 – Szkolenie Instytutu Podologii Suela z Białegostoku pt.: „Z myślą o stopach”.
  • 6 grudnia 2017 – „Przemoc w rodzinie i procedura Niebieskiej Karty” – prowadzenie: przedstawicielki Wydziału Prewencji KMP w Białymstoku.
  • 7 czerwca 2017 – Szkolenie „Odleżyny” – prowadzenie: Urszula Jakubowska, pielęgniarka, Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku.

 

WZIĘLIŚMY UDZIAŁ

 

POLECAMY